Vyhledávání

FCC František Vláčil vs. FC Dark Reunion

30.10.2014 06:36

Festival neproměněných šancí. FCC František Vláčil vs. FC Dark Reunion 2:6 (https://www.malakopanabrno.cz/zapas/13587-fcc-frantisek-vlacil-fc-dark-reunion). Po výsledkově tragické nicméně herně vyrovnané první půli jsme hru ještě zlepšili ale na obrat to nestačilo. Konečně to tam sice spadlo, ale soupeř zase hrozivě trestal. Velké dík však patří všem, kteří dorazili a bojovali do poslední minuty. Velké díky patří i 11 odvážným fanouškům, kterých bylo více než hráčů(!!!), a kteří se nebáli rozmarů sychravého počasí a i přesto dorazili fandit. Report ze zápasu sepíše stoper Kuba, který slíbil, že to celé nebude jen o jeho krásném gólu. :D Lepším výsledekem se pokusíme usmířit naše fanoušky už tuto neděli, hrajeme od dvou hodin na Arménské a opět čekáme velkou účast! :D Uvidíme se tam.