Vyhledávání

Fanatics Brno vs. FCC František Vláčil

18.09.2013 02:52

Fanatics Brno vs. FCC František Vláčil 1:1 (https://www.malakopanabrno.cz/zapas/8509-fanatics-brno-fcc-frantisek-vlacil). Bod za remízu z venku by byl pro mnoho týmů úspěch, my však víme, že jsme dnes mohli hrát mnohem lépe a přivést všechny body. S marodkou, že by se za ní nemusela stydět ani Motole a po utrápeném prvním poločase následovala přestávková rozprava s volume otočeným doprava, což vedlo akorát k tomu, že jsme po přestávce ihned inkasovali. Až tahle rána v nás opět probudila touhu se o to poprat, což vedlo ke zlepšenému výkonu i vstřelené brance. Na víc už nám dnes bohužel nevystačil čas. Budiž nám soupeřova lekce z produktivity do budoucna ponaučením. Dojmy ze zápasu píše náš kapitán, takže se brzy můžete těšit na pořádnou porci zainteresovaných informací. Uvidíme se zase příště, tentokrát doma a vítězství bude (snad) naše!