Vyhledávání

FCC František Vláčil vs. Vyšší Princip

30.09.2014 14:02

Nezasloužená remíza. FCC František Vláčil vs. Vyšší Princip 3:3 (https://www.malakopanabrno.cz/zapas/13561-fcc-frantisek-vlacil-vyssi-princip). Poprvé (a pravděpodobně taky naposledy) jsme se na hřišti slezli všichni, konečně dorazil i Honza, naše letní akvizice a hned se u fanoušků zapsal gólem. Po vyrovnaném prvním poločase jsme měli ve druhém jasně na vrch a soupeře na lopatě, bohužel neproměněné šance a gól v poslední minutě nás stály dva body. Místo cenného skalpu tak můžeme lehce smutnit. Fanoušci sice fandili, ale ani to nám tentokrát nepomohlo. Report z minulého zápasu Pavel zazdil, ale prý jako omluvu sepíše zprávu ze včerejšího zápasu, tak uvidíme. Další zápas hrajeme příští středu na VUT, tak se uvidíme tam.